KONST / Litografier / Litografier 13005135
nr 1300 5135
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografier, 2 st. Dedikerade och signerad. Motivet: 7x7 + 16x10 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:34:34
100 kr
150 kr
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson